קולקציה חדשה מבית FENDI CASA

הקולקציה החדשה של FENDI CASA הינה המבע החדש לסגנון מגורים עכשווי ומתוחכם, המשלב עיצוב ואופנה באופן הרמוני.
רהיטים וחפצים משלימים, המעוצבים בקוים ישרים, מגלמים את האיזון המושלם שבין איכות אסטתית לשימושית, וממוקמים תמיד בין המסורתי לחדשני, בהתאם לעקרונות עליהם מושתת בית FENDI.

המוטיב הגיאומטרי הפך לסימן ההיכר של הקולקציה, עם מוטיבים מודפסים, תיפורים או כאלו העושים שימוש בחוטים צבעוניים, ההופכים ביד אומן לחלק מאריגי האיכות שלה ומעניקים את מירב הנוחות והאלגנטיות.

הרהיטים והכסאות מרופדים בבדי קטיפה יקרה בעלת הדפסים בשלושה מימדים, המזכירה אלמנטים טכנים. בדי טוויד בתפירה עילית משולבים באמנות עם עורות איכותיים, כמו בספת Palmer החדשה שעוצבה על ידי Toan Nguyen לקולקצית FENDI CASA העכשווית.

העורות עברו גימור של ליטוש והברשה ליצירת מגע דמוי בד, כמו עור הנובוק החדש, המסמל סטייל ועידון. עורות יקרים בגימור מבהיק ועמום (מט), כדוגמת עור תנין וכריש, משולבים בגימורי מט במשחק שבין חומרים, צבעים וחפצים.

קשת הצבעים מזכירה גווני אדמה, מחום אדמדם לאפור מרמיטה לצבע המינק, ומנגד יש נגיעות בהירות של כתום, ירוק דשא וכחול אוקיאנוס. הפליז הגלווני המבריק והגוונים הבהירים של מסעדי המושבים המתמזגים בשקיפות של הזכוכית הצבועה, מדגישים את המבנה והגימור של הרהיטים במחווה למיטב הסגנון והתחכום (ה- savoir faire ) של FENDI.