כל החידושים מתערוכת 2017 SALON DEL MOBILE במילאנו

תצוגת הרהיטים במילאנו והמפגש עם הקהל הבינלאומי בתערוכת SALON DEL MOBILE הנו האירוע החשוב ביותר עבור מותגי העיצוב,
המקום בו צוות המעצבים יכולים ליצור ולהציג יצירות אייקוניות, שמטרתן לענות לצרכי השוק.

Roche Bobois Paris 

כמו בכל שנה, Roche Bobois Paris נפגשים בתערוכה במילאנו עם עולם העיצוב והריהוט.
הביתן מציג אווירה אינטימית וצבעונית עם השראה אסיאתית, שם חומרים ומקצבים של הקירות משחקים בצבעים עמוקים וחמים של הדגמים.
בקולקציה אוסף שנוצר על ידי מעצבים ידועים וכישרונות המתעוררים ב Roche Bobois, אותם הוא מטפח.

Fendi Casa

Fendi Casa מציגים קולקציה אלגנטית ומעודנת.
רהיטים וחפצים משלימים היוצרים איזון הרמוני בין עיצוב לאופנה באוירה המדגישה את קוי המתאר האלגנטיים והאיכות הגבוהה של החומרים מהם עשויים הרהיטים.

אזור התצוגה מושפע מארכיטקטורה עכשווית עם התייחסות למסורת, במשטחים אנכיים משיש Lepanto אדום ו-Calacatta לבן ואבן הגיר Travertine כמחווה לקודים האדריכליים של FENDI.
זהו חלל המציג את האווירה מסבירת הפנים השוררת בביתו של אָנִין הטַעֲם בן התרבות. טפטים מהודרים מעוטרים במוטיב trompe-l’oeil יוצרים אשליה של אחיזת עיניים ועומק במזג אקזוטי ומשולבים באלגנטיות עם אלמנטים ירוקים והצעות חדשות לעיצוב.
התצוגה מתהדרת ברהיטים האייקונים שעיצב Toan Nguyen, כמו הגרסה החדשה בעלת המושב המאורך של ספות Palmer ו Hampton המבוססות על לימוד קפדני של חללים ומשטחים, ושידת המגירות Soho בעלת העיצוב העכשווי והרציונלי.


הפשטות מלאת ההבעה והקווים המתפתלים של כסא Stiletto החדש מתמזגים עם הפרופורציות החדשות של שולחן Ford . כולם משלימים באלגנטיות את חלל המגורים.

רהיטים וחפצים משלימים המשקפים סגנון חיים אינטימי ומתוחכם מודגשים על ידי לוח צבעים המבליט קוים ואפקטים גרפיים. הגוונים הינם משחק במנעדים של צבעים נייטרלים כשנהב, גיר, אקרו וצללים של ירוק, כחול בהיר ודובדבן.
אריגים יקרים חושפים את צד האמנות הדקורטיבית של Fendi Casa. בדי הכותנה האיכותיים בעלי מרקם המשי ובדי השניל הרכים מוסיפים לנוחות של הרהיטים, עם נגיעות עדכניות של דוגמאות בעלות שלושה מימדים ומוטיב ה – cannetté.

העורות היקרים מעידים על אומנות חסרת פשרות, ותשומת הלב הקפדנית לפרטים האופיינית ל FENDI.
עיבוד מלוטש וגרעיני מזכיר את עולם הבדים, בעוד שעור Nubuk המעורב עם עורות בגימור מט או עיצובים במתכת, הופכים למרכז הקולקציה.
האווירה המתוחכמת הזו, שלה נוספים אקססוריז המעוטרים בשיבוצי פרוות שועל ומינק בצבעים טבעיים וצבעי פסטל, הינה גם מחווה לאומנות הפרווה של FENDI.

Porada

הקולקציה ה-17 של מותג Porada שואבת השראה משנות החמישים והשישים, ומזכירה את חללי הבתים של המעמד הבינוני במילנו באותן שנים. שימוש בעץ מלא בעל קשת גוונים אינסופית, במיוחד  גימור ה- canaletta של עץ האגוז, תואם חומרים יוקרתיים כעור, פליז ושיש.
המחקר התמידי של תכונות החומרים בהם אנו משתמשים עוזר לפיתוח שילובים חדשניים נוספים של צבעי לכה ושימושים חדשים לשיש. הקולקציה החדשה מאירה את סביבותיה  באמצעות אריגים ורהיטים המבליטים את קוי המתאר של הבית העכשווי, שהינו אלגנטי ובעל אישיות ייחודית.
אזור חדר השינה שהוצג לראשונה בשנה שעברה, עוצב על ידי Buratti Architetti. החברה יצרה קולקציה תואמת שלמה לחדר השינה: חדר ארונות My Suite, שידות לילה  Bayus, שולחן Eley ומיטת Nyan.
לחדר המגורים ולספת  Kirk המְפוֹאָרת, נוספו  יצירות  חדשות כשולחנות הקפה Joint, בעלי משטח עליון מזכוכית או שיש, ובסיס מפליז מבהיק.


קולקציה החדשה נמצא גם שידות ספרים מַרהִיבות, כשידת Beam שעוצבה על ידי Tarcisio Colzani או ה- Dalida יצירתו של Carlo Ballabio.
בין היצירות החדשות ישנם גם שולחנות: Thayl שעיצבו Buratti Architetti, Theta שעיצב Stefano Bigi, Alfred יצירתו של David Dolcini ו- Fuji של Colzani Tarcisio

Bentley Home

הקולקציה החדשה של מותג Bentley Home נותנת פרשנות מחודשת למוצריו ובו בזמן נשארת נאמנה לערכי המצוינות המובעים ברהיטים ובאקססוריז, המעניקים זווית חדשה למושג של יוקרה עכשווית.
בתערוכה בלטו יצירות ייחודיות שהוצגו בטוויסט מודרני השומר על עידון אומנותי, כיאה למותג בריטי טיפוסי ותיק.
המשחק ההרמוני בין ניגודים וסגנונות בולט ונשאר אלגנטי, תוך שהוא משדר אווירה מפנקת ויוקרתית.
הקולקציה, שעוצבה על ידי הארכיטקט Carlo Colombo , מתרכזת בחקר פרופורציות וצורות.
כך באים לידי ביטוי רעיונות יצירתיים ברהיטים שבהם שולבו פרטים מעודנים. אלמנטים דקורטיבים הופכים לפונקציונלים, כפי שנראה בספת Stowe המתבלטת בתאים הייחודיים הפתוחים שלה המשפרים את העיצוב.