בית העיצוב FENDI Casa מציג קולקציה חדשה

לרגל השקת תערוכת Maison & Objet בפריז, Fendi Casa מציג רעיונות חדשים לריהוט המאופיינים בסימן של המשכיות. רהיטים וחפצים משלימים המשקפים סגנון חיים עכשווי, כזה הנוטה לעיצוב הקלסי אך גם לעיצוב בסגנון האוונגרד. סגנון חיים המאזן תמיד בין מסורת לחידוש.

הקולקציה הינה התגלמות האווירה האקלקטית והמתוחכמת המאפיינת את הבית האיטלקי המודרני, בו עיצוב ואופנה משולבים במשחק של ניגודים הרמוניים.

שימוש בלוח צבעים חדש, מעודן וגימורי לכה מלאי חיות מגביר את הרושם שיוצרים קווי המתאר ההרמוניים והסימטריים של הקולקציה. הגוונים החיוורים, בעלי המרקם האבקתי, נעים מאפור – חוּם  לאגוז, מחום כהה לכחול פרוסי. ירוק יער, אדום דובדבן ובורגונדי מדגישים באלגנטיות לא רק חפצים וצלליות, אלא גם את העיצוב ההרמוני.

החוטים הרכים מהם עשוי הריפוד מדגישים את הנוחות של רהיטי ההסבה, והופכים לאלמנט עיצובי של הקולקציה, מחווה לאומנות  חסרת הפשרות של בית FENDI.

למגע  המרקם הרך של בדי השניל יש קסם של יוקרה המעורר את תחושת הרכות של הפרווה: הגרסה העדכנית הינה שילוב של טכניקות אריגה כ- chevron and cannetté היוצרות בדים איכותיים בעלי מרקם משי עבה. בדי קטיפת כותנה עשירים המצטיינים בדוגמאות בעלות שלושה מימדים המזכירים בדים טכניים, ומשקפים את האופי המודרני של הריפוד.

עיבוד העורות הנו עדות לאומנות חסרת הפשרות האופיינית לבית האופנה הרומאי, עם גימורים מושלמים, עיבוד מלוטש ומבריק וגרעיניות המזכירה מרקם של בדים איכותיים.

שימושים מגוונים בעור נובוק עומדים במרכז הקולקציה, לעתים הם מופיעים עם גימור מט עמום או כעור בעל הדפס. הפליז הגלווני המבהיק והגוונים החיוורים של הכיסויים ומשטחי העל מתמזגים עם השקיפות של הזכוכית הצבועה, כל אלו מדגישים את המבנה והגימור במחווה למיטב הסגנון והתחכום של בית FENDI.

הקולקציה

 • מיטת SOHO בעיצוב  TOAN NGUYEN
 • שידת מגירות SOHO בעיצוב TOAN NGUYEN
  עבור מיטת Soho החדשה עוצבה שידת מגירות בעלת אותו שם. השידה הינה רהיט משלים עכשווי שבו שלדה מצופת מעור משמשת כמעטפת סביב המגירות, וכך יוצרת היקף היוצא מחוץ לגבולות מסגרת המבנה. ידיות העור הנן מחווה לתשומת הלב המוקדשת לפרטים והמצוינות של מסורת האומנות של FENDI.
 • ספת DREAM:
  DREAM מהווה רהיט ההופך למרכז חלל המגורים. הספה עוצבה לרכישה בשתי גרסאות:
  עם משענת גבוהה או נמוכה.
  בגרסת Dream Case ניתן לרכוש אותה בתוספת שזלונג. זהו רהיט המעורר תחושת קלות הודות למשענת הזרוע המתרחבת החוצה ויוצרת צללית מעודנת
 • ספת  MONTGOMERY:
  ספה המוצעת לרכישה בשלושה או ארבעה מושבים, ומעוצבת בקווים ישרים. תיאום  מדויק בין חלקיה השונים. משענות הזרוע הנדיבות, הנמוכות מעט ביחס למשענת הגב, מעניקות אותה תחושת רכות כמושבי המשענת התפוחים המרופדים בקטיפה. הפרטים בפליז מבהיק מדגישים באלגנטיות את העיצוב וקווי המתאר של הרהיט.

 • ספת  MYHOME:
  ספת  MyHome  בולטת במבנה האחיד שלה המשלב את המושב ומשענות הזרוע בהרכב קומפוזיציה הרמוני אחיד. העיצוב המינימליסטי של הרגליים הדקות מפלדה  מעניק תחושת קלות לספה הודות למבנה המוגבה של המושב. לספה החדשה נוספו כריות גדולות בחזית, ניגוד לכיסויי הכריות.
 • כורסת GILDA:
  Gilda הינה כורסה המבוססת על משחק מתוחכם בין חלקי הרהיט: איזון של המשענת המרופדת עם הפתיחות של מבנה הפלדה. אלו מעניקים קוים מעודנים לרהיט המהווה את השילוב הפורמלי המושלם: משטחי הזרוע יוצרים פרופיל חלק וייחודי המחפה  על המושב המצופה בקטיפה רכה בצבע כחול עמוק.
 • ארון EDGE
  Edge הנו ארון שנוצר לחללי מגורים מודרניים, הודות לסגנונו העכשווי – תוספת של ציפוי לק שחור מבהיק מעץ הָבְנֶה  בחלקו העליון . מידותיו הנדיבות הופכות אותו לרב שימושי ופונקציונלי, מחווה לתדמית הקולקציה המשלבת את הקודים העיצוביים של FENDI עם התנסויות מתמידות.
 • מערכת של שולחות קפה INFINITY
  Infinity הינה גרסה נוספת ליצירה קודמת של מערכת שולחות קפה שנוספו לה משטחים עליונים חדשים מזכוכית שקופה. המשטחים ניתנים להשגה גם בצבעי ירוק זית, ברונזה וכחול קריסטל, בניגוד למבנה המתכת. זוהי יצירה יקרת ערך בה הגימור של המשטח העליון מעצים את הרושם הכללי של אומנות לְלֹא דוֹפִי.