ריהוט חוץ

ריהוט חוץ יוקרתי מבית פיטרו הכט

בבית העיצוב פיטרו הכט שמים דגש מיוחד על התאמת ריהוט חוץ יוקרתי לביתו, חלומו ולאופיו של הלקוח, מתוך חשיבה עיצובית על פיה השילוב שבין העכשווי לבין הקלאסי – מביא ליצירת עושר אסתטי והרמוניה.

פיטרו הכט היא נקודת מפגש ייחודית בנוף העיצוב הישראלי; היא משמשת בית למותגי עיצוב עיליים ומציגה מבחר עשיר ובלתי שגרתי של רהיטי גן אקסקלוסיביים כמו גם אביזרים משלימים, אשר הופכים את הגינה הביתית לשכיית חמדה נחשקת.

פנינה אסתטית

בית העיצוב פיטרו הכט לוקח את כל מה שחשבנו על 'ריהוט חוץ יוקרתי' צעד קדימה ומעניק הזדמנות נדירה להפוך את הגינה הביתית לפנינה אסתטית, שתחכום ויזואלי ודיוק מופתי שולטים בה.

הרעיון: יצירת אווירה קסומה בפינת החמד הפרטית, המעטרת את המבנה ומתכתבת עם הקונספט העיצובי של הבית כולו.

סוד הקסם של פיטרו הכט טמון בדינאמיקה שנרקמת בין הצופה לבין פרטי הריהוט וברוח החשיבה שמאגדת בתוכה רצפים, שילובים וניגודים. היא מציגה קולקציות של ריהוט גן יוקרתי שמתלכדות לכדי מארג נפלא של צבע, מרקם וחומר. פרטי הריהוט מגוונים ומעבירים תחושת חיים עכשווית עם קריצה אל הנוסטלגי והקלאסי. הם מפנים מקום של כבוד לאמנות ומכילים בתוכם כל מה ששאפנו אליו אי פעם.

פנטזיה על סף ביתכם

את הלקוחות מקבלת פנטזיה מעולם אחר. חגיגה של פריטי ריהוט חוץ דקורטיביים וקונספציות חזותיות שקורמות עור וגידים ומתהוות למול עיניהם. פיטרו הכט שמה באור הזרקורים פריטים ייחודיים וחוקרת את היחסים שבין עבר לבין הווה, שבין מזרח לבין מערב.

באולם התצוגה של בית העיצוב פיטרו הכט, המשתרע על פני שתי קומות, מוצג ריהוט חוץ יוקרתי ברפרטואר רחב של סגנונות ועיצובים וכן מגוון עשיר של פתרונות סטיילינג עבור הגינה. צוות מומחי העיצוב מלווה את הלקוח יד ביד לאורך כל התהליך משלב התכנון ועד לקו הסיום.

ריהוט חוץ יוקרתי מבית פיטרו הכט הופך כל יציאה לגינה לחוויה חושית מיוחדת ומפתיעה, שלא מפסיקה לרגש גם לאחר שנים רבות