שולחנות אוכל

פינת האוכל היא לב החלל בבית הישראלי. היא מקור לאיחוד, שיחה ושיתוף לבני המשפחה והקרובים וככזו, יש חשיבות גבוהה לעיצובה הן מבחינת פונקציונליות והן מבחינת האווירה שהיא משרה

בבואנו לעצב את פינת האוכל נתחשב בגודל החלל, בצבעים ובגוונים הנעימים לנו ומשלימים את שאר מראה הבית והחללים המשיקים לו. אופי הפינה והאווירה נקבעים בהרמוניה שנוצרת בין הרהיטים, החומרים והגוונים המתכתבים יחד ומייצרים אמירה אישית וייחודית.

שולחן האוכל הוא המרכיב המרכזי- עגול, מלבני, מרובע, האם מזכוכית, עץ או שילובי חומרים. ובעיקר סגנונו – סגנון קלאסי – אירופאי עם נגיעות עדכניות, סגנון גיאומטרי תעשייתי המשלב בחוכמה בין היי טק ללאו טק,ועד לסגנון האולטרא מודרני מלא הפאר עם התייחסות קפדנית לפרטים הקטנים ביותר ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

הכל תלוי באישיות בעל הבית ובאווירה אותה יבקש ליצור בביתו הכיסאות המוצבים סביב השולחן הם אלה היוצרים את התמונה השלמה- מלאת צבע, אקלקטית או דווקא הרמונית ועדינה

וכמובן, כמו בכל אזור מעוצב, האביזרים הם התכשיט שמשלים את המראה- אקססוריז מעוצבים, כדים, כלי הגשה וסרוויס מהודרים ייתנו את הטאץ' הסופי בבית פיטרו הכט סגנונות עיצוב רבים הנבחרים בקפידה בתערוכות בבירות העיצוב העולמיות!

בואו לבחור את הפינה שלכם..