תאורה

תאורה יוקרתית בבית העיצוב פיטרו הכט

בית העיצוב פיטרו הכט מוצעים גופי תאורה יוקרתיים ואינדיווידואליים היוצרים אפקט אסטטי נצחי, על אף תהפוכותיו של הזמן.
החיפוש אחר פתרונות תאורה יוקרתית לבית העומדים בקנה אחד עם האקלים הישראלי הייחודי, הביא ליצירת מיצג עשיר ואקלקטי של גופי תאורה מרהיבים, שנועדו להרשים ולספק השראה.

מפסלים באור

בבית העיצוב פיטרו הכט מאמינים ששימוש נכון בגופי תאורה היא אמנות בפני עצמה ומדגישים כי עיצוב תאורה הוא חלק אינטגראלי מהתכנון הכללי של הבית . תאורה יוקרתית מזמנת חוויה חושית, מסע קסום בין אור, תנועה וצל, הסוחף אליו את כל מה שקורה בבית.
בכוחה של תאורה יוקרתית לייצר כל אווירה שנחפוץ; דרמטית, אינטימית, אלגנטית או מסתורית. היא יוצרת התרחשות בפני עצמה – מדגישה או מרככת, ומעניקה לחלל את המגע הדרוש להשגת יצירה שלמה.

חזית הטכנולוגיה, פאר היצירה

בית העיצוב פיטרו הכט ממשיך לבחון את השפעת הטכנולוגיה על תפיסת המציאות הנוכחית ומציג גופי תאורה יוקרתיים שמדגימים עליונות טכנולוגית וחדשנות עיצובית. ניתן מקום של כבוד לאפשרויות שונות של משחקי אור בחלל ודגש על תכנון קפדני של גופי התאורה בהתאם לייעודם ולאופיים.

תאורה יוקרתית לבית מעניקה את התפאורה המושלמת ויוצרת מרחב חיים העונה לצרכים החדשים והמשתנים של המתגוררים בו.גופי תאורה יוקרתיים המוצגים בבית העיצוב פיטרו הכט נבחרים בקפידה, מתוך התבוננות ועניין ומגיעים ממיטב בתי העיצוב ומעצבי –העל ברחבי העולם. בבחירת גופי התאורה בולטת טביעת היד המכוונת והעין הבוחנת.

הצוות המקצועי של פיטרו הכט מונה מומחי עיצוב מובילים, המלווים את הלקוח בבחירת פתרונות התאורה האופטימאליים ביותר עבורו, תוך זיקה לזרימה, לסגנון חייו ולהרגליו. באופן כזה כל לקוח נהנה מקונספט ייחודי וממענה מושלם לכל אתגר עיצובי.